טיפול באומנות

טיפול באומנות מאפשר לאדם לבטא - בצבעים, בצורות ובעיצובים - את אותן רגשות שאינן ברורות מספיק בכדי לבטא במילים. הטיפול מספק הזדמנות להתחבר לרגשות אלו דרך יצירתיות מבלי ההכרח לנסח אותן באמצעות היגיון ולוגיקה.

טיפול באומנות, מאפשר חזרה לתקופות בהן החיים היו דף חלק ואין זה משנה מה צבעת עליו. כל יצירה היא הזדמנות להירגע ולשקוע לתוך האמנות, ולאפשר לרגשות של הרגע לצוץ. ניתן להתבונן ביצירה לאחר מכן או לשמור אותה במקום בטוח. בהמשך,היצירות ישמשו כעדים למסע של שחרור ושל ביטוי, חלקם של כאב ואחרים של שמחה.

האמנות היא כלי. זו היצירה שהן המטפל והן המטופל יכולים להתבונן בה בלי שיפוט, בניסיון לראות אותה כמו שהיא, ללא המסכה שמכסה כל כך הרבה מרגשותינו האמיתיים. דרך האמנות כל מטופל יכול להתחבר לרגשותיו ולאפשר לעצמוליצור מבלי לדאוג לתוצר הסופי. היצירה משחררת, ומאפשרת לכל אדם בכל גיל לחוות את רגשותיהם באמצעות פילטר אחר.

'החממה של אליזבט',מרכז טיפולי ייחודי השוכן במשתלת גן,
מציע לילדים ולמבוגרים מגוון תכניות טיפול מקצועיות ופעילויות חווייתיות.

לקוחות עובדים בחדר האמנות המואר והמרווח או על יד המים הזורמים של בריכת הדגים. בחוץ, קיימת גינה עבור אלו הבוחרים לגדל ירקות ופרחים בערוגה אישית.
השילוב המיוחד של אמנות וגינון מאפשר מגוון אפשרויות לבחירת דרך היצירה המותאמת לכם אישית במסגרת תכנית הטיפול.

טיפול באומנות

הביע/י אינדיבידואליות ורגשות דרך יצירת אמנות.

טיפול בגינון

חווה/י רוגע ושמחה במהלך עיצוב וגידול גינה משלך.

טיפול CBT

טיפול קוגניטיבי התנהגותי

סדנאות

העמיקו חיבורים בין חברים ומשפחה במהלך סדנה יצירתית, מהנה ואינטראקטיבית.

פיתוח וגיבוש עובדים

חיזקו את הקשרים בארגון במהלך סדנה מקורית, דינמית וחווייתית בחממת הגן.
  • מקום מהמם ופעילות מקסימה ומהנה לכל המשפחה!! מומלץ בחום, נהננו מאוד! היינו משפחה בטווח גילאים של 10 עד 50 והיה חוויתי וכיף.
  • מקום קסום ומיוחד. ממליצה בחום!!
  • אליזבט היקרה,
    לא יאומן שעברה, חלפה לה שנה שלמה, שנה שבה ש שלי הגיעה כמעט כל שבוע אלייך לחממה וזכתה לבית חם, אוהב, מכיל ומקבל. בשנה זו גיליתי אישה מדהימה, אכפתית, מקצועית ומלאת אהבה וזה הזמן לומר לך תודה! תודה על הכלים שנתת ל.... שלי, תודה שעשית סדר בדברים, הובלת בדרך יד ביד. תודה על השיחות, הדאגה והאהבה שהרעפת על שתינו. בזכותך, השנה היתה הרבה יותר טובה - ..... התחזקה אישית ונפשית והצליחה להשתלב מצוין בשכונה חדשה, בבית ספר החדש ולהתמודד עם סיטואציות חדשות ומורכבות. מאמינה שדרכנו לא נפרדות. נכנסת לנו ללב.

הבלוגים האחרונים

09 ינואר 2020
מרבית המטפלים בילדים יבקשו פגישה עם ההורים לפני שהם יפגשו את הילד. זה חשוב מסיבות רבות. ראשית יש למטפל/ת אפשרות לקחת את ההיסטוריה ההתפתחותית של הילד. ...

פייסבוק

אינסטגרם