סדנאות

מחפשים פעילות מקורית ומהנה לחברים או למשפחה?
הזמן אחרים להצטרף אליכם ל'חממה' ליצירת טרריום סוקולנטים או קופסא תיוני תה עם צמחי מרפא.

בסדנה האינטראקטיבית להורים/סבים, ילדים בכל הגילאים עובדים יחד עם ההורים או הסבים ליצירת מלאכות יד יפות בשילוב אומנות וטבע.

בסדנת גיל הזהב, פנסיונרים בכל גיל יכולים להנות מסביבה יצירתית ותומכת תוך למידת כישורי גינון חדשים וטכניקות אומנות שונות.

בסדנה הפעילה והחווייתית של "המירוץ ל-מלון", משפחות חוקרות את צמחי הסביבה ומגלות את התשובות שיובילו אותם למצרכים ליצירת גן עציצים יפה לביתם!

בסדנאות גיבוש צוות, חברי הצוות מעמיקים חיבורים במהלך יצירת טרריום יפיפה משלהם בסדנה אינטראקטיבית ומלאת טבע. עוד על סדנת בניית צוות ...

'החממה של אליזבט',מרכז טיפולי ייחודי השוכן במשתלת גן,
מציע לילדים ולמבוגרים מגוון תכניות טיפול מקצועיות ופעילויות חווייתיות.

לקוחות עובדים בחדר האמנות המואר והמרווח או על יד המים הזורמים של בריכת הדגים. בחוץ, קיימת גינה עבור אלו הבוחרים לגדל ירקות ופרחים בערוגה אישית.
השילוב המיוחד של אמנות וגינון מאפשר מגוון אפשרויות לבחירת דרך היצירה המותאמת לכם אישית במסגרת תכנית הטיפול.

טיפול באומנות

הביע/י אינדיבידואליות ורגשות דרך יצירת אמנות.

טיפול בגינון

חווה/י רוגע ושמחה במהלך עיצוב וגידול גינה משלך.

חוגים

העצמת ילדים באמצעות גינון ויצירות בטבע.

סדנאות

העמיקו חיבורים בין חברים ומשפחה במהלך סדנה יצירתית, מהנה ואינטראקטיבית.

פיתוח וגיבוש עובדים

חיזקו את הקשרים בארגון במהלך סדנה מקורית, דינמית וחווייתית בחממת הגן.
  • מקום מהמם ופעילות מקסימה ומהנה לכל המשפחה!! מומלץ בחום, נהננו מאוד! היינו משפחה בטווח גילאים של 10 עד 50 והיה חוויתי וכיף.
  • מקום קסום ומיוחד. ממליצה בחום!!
  • אליזבט היקרה,
    לא יאומן שעברה, חלפה לה שנה שלמה, שנה שבה ש שלי הגיעה כמעט כל שבוע אלייך לחממה וזכתה לבית חם, אוהב, מכיל ומקבל. בשנה זו גיליתי אישה מדהימה, אכפתית, מקצועית ומלאת אהבה וזה הזמן לומר לך תודה! תודה על הכלים שנתת ל.... שלי, תודה שעשית סדר בדברים, הובלת בדרך יד ביד. תודה על השיחות, הדאגה והאהבה שהרעפת על שתינו. בזכותך, השנה היתה הרבה יותר טובה - ..... התחזקה אישית ונפשית והצליחה להשתלב מצוין בשכונה חדשה, בבית ספר החדש ולהתמודד עם סיטואציות חדשות ומורכבות. מאמינה שדרכנו לא נפרדות. נכנסת לנו ללב.

הבלוגים האחרונים

09 ינואר 2020
מרבית המטפלים בילדים יבקשו פגישה עם ההורים לפני שהם יפגשו את הילד. זה חשוב מסיבות רבות. ראשית יש למטפל/ת אפשרות לקחת את ההיסטוריה ההתפתחותית של הילד. ...

פייסבוק

אינסטגרם