חוגים

'צומחים בגינה' הינו חוג שבועי לגילאי 8-12, בו הילדים לומדים אודות הטבע, שותלים גינה משלהם ורוכשים מיומנויות חברתיות תוך העצמת ההערכה העצמית שלהם.

הילדים בוחרים חלקת אדמה עליה יגדלו ירקות ופרחים, לומדים כיצד להזין את האדמה בחומרים מזיניםוכיצד להשיג את כמות המים האופטימאלית ממערכת השקיה. כאשר הצמחים גדלים הילדים זוכים לאכול מפרי עמלם.

בעת חגיגת חגי ישראל, הילדים עדים להשתנות הטבע במהלך עונות השנה יחד עם המעגל השנתי המתקדם. בנוסף לפעילות בגינה, הילדים עובדים בחדר האמנות, יוצרים מלאכות יד עם חומרי טבע וקישוטים לגינתם.

התוכנית מתמקדת בבניית הערכה עצמית אצל הילד, מודעות לחוזקותיו ועל ידי כך יכולת ללמוד כיצד יכול לתרום לקבוצה. פעילויות גיבוש המבוססות על אמון וכבוד זה לזה ולאדמה, תורמים לילד כלים לתקשר עם אחרים, ומשפרים מיומנויות חברתיות תוך רכישת ביטחון עצמי.

'החממה של אליזבט',מרכז טיפולי ייחודי השוכן במשתלת גן,
מציע לילדים ולמבוגרים מגוון תכניות טיפול מקצועיות ופעילויות חווייתיות.

לקוחות עובדים בחדר האמנות המואר והמרווח או על יד המים הזורמים של בריכת הדגים. בחוץ, קיימת גינה עבור אלו הבוחרים לגדל ירקות ופרחים בערוגה אישית.
השילוב המיוחד של אמנות וגינון מאפשר מגוון אפשרויות לבחירת דרך היצירה המותאמת לכם אישית במסגרת תכנית הטיפול.

טיפול באומנות

הביע/י אינדיבידואליות ורגשות דרך יצירת אמנות.

טיפול בגינון

חווה/י רוגע ושמחה במהלך עיצוב וגידול גינה משלך.

חוגים

העצמת ילדים באמצעות גינון ויצירות בטבע.

סדנאות

העמיקו חיבורים בין חברים ומשפחה במהלך סדנה יצירתית, מהנה ואינטראקטיבית.

פיתוח וגיבוש עובדים

חיזקו את הקשרים בארגון במהלך סדנה מקורית, דינמית וחווייתית בחממת הגן.
  • מקום מהמם ופעילות מקסימה ומהנה לכל המשפחה!! מומלץ בחום, נהננו מאוד! היינו משפחה בטווח גילאים של 10 עד 50 והיה חוויתי וכיף.
  • מקום קסום ומיוחד. ממליצה בחום!!
  • אליזבט היקרה,
    לא יאומן שעברה, חלפה לה שנה שלמה, שנה שבה ש שלי הגיעה כמעט כל שבוע אלייך לחממה וזכתה לבית חם, אוהב, מכיל ומקבל. בשנה זו גיליתי אישה מדהימה, אכפתית, מקצועית ומלאת אהבה וזה הזמן לומר לך תודה! תודה על הכלים שנתת ל.... שלי, תודה שעשית סדר בדברים, הובלת בדרך יד ביד. תודה על השיחות, הדאגה והאהבה שהרעפת על שתינו. בזכותך, השנה היתה הרבה יותר טובה - ..... התחזקה אישית ונפשית והצליחה להשתלב מצוין בשכונה חדשה, בבית ספר החדש ולהתמודד עם סיטואציות חדשות ומורכבות. מאמינה שדרכנו לא נפרדות. נכנסת לנו ללב.

הבלוגים האחרונים

09 ינואר 2020
מרבית המטפלים בילדים יבקשו פגישה עם ההורים לפני שהם יפגשו את הילד. זה חשוב מסיבות רבות. ראשית יש למטפל/ת אפשרות לקחת את ההיסטוריה ההתפתחותית של הילד. ...

פייסבוק

אינסטגרם