טיפול בגינון

טיפול בגינון, מאפשר לאדם להתחבר לטבע תוך התחברות מחודשת לאני הפנימי שלו. העבודה הפיזית במהלך הגינון מאפשרת לאדם להתחבר בו בעת לגופו יחד עם הרגשות שהוא חש.

לכל מטופל שנכנס לגינה הטיפולית ניתנת ההזדמנות לבחור את חלקת האדמה בה יוכלו ליצור מקום מיוחד משלהם. פרחים, זרעים וצמחים מוצעים ונבחרים בהתאם לרצונותיהם האישיים. המטופל הופך להיות המטפל שדואג לצרכים של גינתו בכדי שתגדל ותפרח. במקביל לצמיחתה והתפתחותה של הגינה, המטופל יכול לדמיין דרכה את תהליך הצמיחה האישי שלו עצמו. הצלחתה של גינה בה השקיע וטיפח מביאה לשמחה אינסופית ועשויה להוביל לתחילתן של רגשות נעימים כמו התרגשות ואושר לאלו הסובלים ממלנכוליה ודיכאון.

הגינה, כמו הטבע עצמו, יכולה להוות לאינדיבידואל השתקפות של מעגל החיים, של תקופות של תרדמה ושל לידה מחדש, יחד עם ההזדמנויות הבלתי פוסקות להתחיל מחדש.

'החממה של אליזבט',מרכז טיפולי ייחודי השוכן במשתלת גן,
מציע לילדים ולמבוגרים מגוון תכניות טיפול מקצועיות ופעילויות חווייתיות.

לקוחות עובדים בחדר האמנות המואר והמרווח או על יד המים הזורמים של בריכת הדגים. בחוץ, קיימת גינה עבור אלו הבוחרים לגדל ירקות ופרחים בערוגה אישית.
השילוב המיוחד של אמנות וגינון מאפשר מגוון אפשרויות לבחירת דרך היצירה המותאמת לכם אישית במסגרת תכנית הטיפול.

טיפול באומנות

הביע/י אינדיבידואליות ורגשות דרך יצירת אמנות.

טיפול בגינון

חווה/י רוגע ושמחה במהלך עיצוב וגידול גינה משלך.

טיפול CBT

טיפול קוגניטיבי התנהגותי

סדנאות

העמיקו חיבורים בין חברים ומשפחה במהלך סדנה יצירתית, מהנה ואינטראקטיבית.

פיתוח וגיבוש עובדים

חיזקו את הקשרים בארגון במהלך סדנה מקורית, דינמית וחווייתית בחממת הגן.
  • מקום מהמם ופעילות מקסימה ומהנה לכל המשפחה!! מומלץ בחום, נהננו מאוד! היינו משפחה בטווח גילאים של 10 עד 50 והיה חוויתי וכיף.
  • מקום קסום ומיוחד. ממליצה בחום!!
  • אליזבט היקרה,
    לא יאומן שעברה, חלפה לה שנה שלמה, שנה שבה ש שלי הגיעה כמעט כל שבוע אלייך לחממה וזכתה לבית חם, אוהב, מכיל ומקבל. בשנה זו גיליתי אישה מדהימה, אכפתית, מקצועית ומלאת אהבה וזה הזמן לומר לך תודה! תודה על הכלים שנתת ל.... שלי, תודה שעשית סדר בדברים, הובלת בדרך יד ביד. תודה על השיחות, הדאגה והאהבה שהרעפת על שתינו. בזכותך, השנה היתה הרבה יותר טובה - ..... התחזקה אישית ונפשית והצליחה להשתלב מצוין בשכונה חדשה, בבית ספר החדש ולהתמודד עם סיטואציות חדשות ומורכבות. מאמינה שדרכנו לא נפרדות. נכנסת לנו ללב.

הבלוגים האחרונים

09 ינואר 2020
מרבית המטפלים בילדים יבקשו פגישה עם ההורים לפני שהם יפגשו את הילד. זה חשוב מסיבות רבות. ראשית יש למטפל/ת אפשרות לקחת את ההיסטוריה ההתפתחותית של הילד. ...

פייסבוק

אינסטגרם