פיתוח וגיבוש עובדים

זו סדנה מהנה ויצירתית עבור חברות המחפשות לבנות חיבור חזק יותר עם הצוות שלהם. הסדנה מתחילה עם זמן לקפה ותה שמכינים מעלי נענע ועשב לימון טריים מהגינה. אם מזג האוויר מאפשר, חברי הקבוצה יכולים לצאת החוצה ולשבת ליד בריכת הדגים או לשוטט בגינה הטיפולית.

החלק הראשון של הסדנה מיועד למשחקי בניית צוות. המשחקים מספקים הזדמנות לאנשים ללמוד יותר זה על זה בסביבה בטוחה וידידותית. ברגע שהקבוצה מרגישה בנוח במקום ואחד עם השני, הם יכולים להתחבר ולגלות תחומי עניין משותפים. עם סיום המשחקים, נכנסים לחדר האמנות ליצירת הטרריום.

לכל אחד מחברי הצוות ניתנת קערת זכוכית שבה הם ייצרו טרריום משלהם. מתחילים במילוי הקערות בחצץ וקרקע שמיועד לסוקולנטים. לאחר מכן בוחרים מתוך המבחר הרחב של צמחים ומתכננים את הטרריום האישי עם הצמחים, חלוקי הנחל, אבנים, ושלל חומרי האמנות שמוצעים לבחירה. הסדנה מתקיימת על שולחנות משותפים אשר מאפשרים הזדמנות לשוחח ולעזור אחד לשני ברעיונות וחומרים. בסוף הסדנה יוצא כל משתתף עם טרריום יפה מלא בזיכרונות נעימים מיום הגיבוש של הצוות שלהם.

הסדנה היא כשעתיים.

'החממה של אליזבט',מרכז טיפולי ייחודי השוכן במשתלת גן,
מציע לילדים ולמבוגרים מגוון תכניות טיפול מקצועיות ופעילויות חווייתיות.

לקוחות עובדים בחדר האמנות המואר והמרווח או על יד המים הזורמים של בריכת הדגים. בחוץ, קיימת גינה עבור אלו הבוחרים לגדל ירקות ופרחים בערוגה אישית.
השילוב המיוחד של אמנות וגינון מאפשר מגוון אפשרויות לבחירת דרך היצירה המותאמת לכם אישית במסגרת תכנית הטיפול.

טיפול באומנות

הביע/י אינדיבידואליות ורגשות דרך יצירת אמנות.

טיפול בגינון

חווה/י רוגע ושמחה במהלך עיצוב וגידול גינה משלך.

טיפול CBT

טיפול קוגניטיבי התנהגותי

סדנאות

העמיקו חיבורים בין חברים ומשפחה במהלך סדנה יצירתית, מהנה ואינטראקטיבית.

פיתוח וגיבוש עובדים

חיזקו את הקשרים בארגון במהלך סדנה מקורית, דינמית וחווייתית בחממת הגן.
  • מקום מהמם ופעילות מקסימה ומהנה לכל המשפחה!! מומלץ בחום, נהננו מאוד! היינו משפחה בטווח גילאים של 10 עד 50 והיה חוויתי וכיף.
  • מקום קסום ומיוחד. ממליצה בחום!!
  • אליזבט היקרה,
    לא יאומן שעברה, חלפה לה שנה שלמה, שנה שבה ש שלי הגיעה כמעט כל שבוע אלייך לחממה וזכתה לבית חם, אוהב, מכיל ומקבל. בשנה זו גיליתי אישה מדהימה, אכפתית, מקצועית ומלאת אהבה וזה הזמן לומר לך תודה! תודה על הכלים שנתת ל.... שלי, תודה שעשית סדר בדברים, הובלת בדרך יד ביד. תודה על השיחות, הדאגה והאהבה שהרעפת על שתינו. בזכותך, השנה היתה הרבה יותר טובה - ..... התחזקה אישית ונפשית והצליחה להשתלב מצוין בשכונה חדשה, בבית ספר החדש ולהתמודד עם סיטואציות חדשות ומורכבות. מאמינה שדרכנו לא נפרדות. נכנסת לנו ללב.

הבלוגים האחרונים

09 ינואר 2020
מרבית המטפלים בילדים יבקשו פגישה עם ההורים לפני שהם יפגשו את הילד. זה חשוב מסיבות רבות. ראשית יש למטפל/ת אפשרות לקחת את ההיסטוריה ההתפתחותית של הילד. ...

פייסבוק

אינסטגרם