אודות

'החממה של אליזבט' הינו מרכז לטיפול באומנות ובגינון לילדים ולמבוגרים.

יופייה הטבעי של חממת הגן מקרינה פנימה שלווה וביטחון, והופכת אותה למקום האידיאלי לטיפול. לקוחות רבים מעידים כי הם מרגישים רגועים ומאושרים יותר כבר מעצם כניסתם למרכז.

עצי זית וצמחיה מקומית מלווים את הכניסה לסטודיו ולגינה, בשביל עץ מתפתל. סטודיו האומנות המאובזר משקיף לעבר בריכת הדגים והמשתלה, והגינה הטיפולית מספקת חלקות אדמה לטיפוח ועיצוב גינות אישיות כחלק מהתהליך הטיפולי.

אליזבט קיי, מייסדת ובעלת מרכז 'החממה של אליזבט', בעלת תואר שני בטיפול באמנות מאוניברסיטת חיפה וכן רישיון מקצועי לטיפול בגינון מסמינר הקיבוצים. כיום, אליזבט לומדת תרפיה התנהגותית קוגניטיבית ממוקדת טראומה ב'מטיב', המרכז הישראלי לפסיכוטראומה בירושלים.

לאליזבט ניסיון של שנים רבות בעבודה עם ילדים. בעברה, עבדה בין היתר עם נוער בסיכון בכפר הנוער בן שמן, בעמותת 'ילדים בסיכוי' בה הקימה גינות טיפוליות בכפר הנוער עלומים ובכפר הירוק, וכן בבתי ספר במודיעין.

'החממה של אליזבט' הינה הגשמת חלום בה היא זוכה לשלב בעולם הטיפול את שתי התשוקות שלה, גינון ואומנות.

'החממה של אליזבט',מרכז טיפולי ייחודי השוכן במשתלת גן,
מציע לילדים ולמבוגרים מגוון תכניות טיפול מקצועיות ופעילויות חווייתיות.

לקוחות עובדים בחדר האמנות המואר והמרווח או על יד המים הזורמים של בריכת הדגים. בחוץ, קיימת גינה עבור אלו הבוחרים לגדל ירקות ופרחים בערוגה אישית.
השילוב המיוחד של אמנות וגינון מאפשר מגוון אפשרויות לבחירת דרך היצירה המותאמת לכם אישית במסגרת תכנית הטיפול.

טיפול באומנות

הביע/י אינדיבידואליות ורגשות דרך יצירת אמנות.

טיפול בגינון

חווה/י רוגע ושמחה במהלך עיצוב וגידול גינה משלך.

טיפול CBT

טיפול קוגניטיבי התנהגותי

סדנאות

העמיקו חיבורים בין חברים ומשפחה במהלך סדנה יצירתית, מהנה ואינטראקטיבית.

פיתוח וגיבוש עובדים

חיזקו את הקשרים בארגון במהלך סדנה מקורית, דינמית וחווייתית בחממת הגן.
  • מקום מהמם ופעילות מקסימה ומהנה לכל המשפחה!! מומלץ בחום, נהננו מאוד! היינו משפחה בטווח גילאים של 10 עד 50 והיה חוויתי וכיף.
  • מקום קסום ומיוחד. ממליצה בחום!!
  • אליזבט היקרה,
    לא יאומן שעברה, חלפה לה שנה שלמה, שנה שבה ש שלי הגיעה כמעט כל שבוע אלייך לחממה וזכתה לבית חם, אוהב, מכיל ומקבל. בשנה זו גיליתי אישה מדהימה, אכפתית, מקצועית ומלאת אהבה וזה הזמן לומר לך תודה! תודה על הכלים שנתת ל.... שלי, תודה שעשית סדר בדברים, הובלת בדרך יד ביד. תודה על השיחות, הדאגה והאהבה שהרעפת על שתינו. בזכותך, השנה היתה הרבה יותר טובה - ..... התחזקה אישית ונפשית והצליחה להשתלב מצוין בשכונה חדשה, בבית ספר החדש ולהתמודד עם סיטואציות חדשות ומורכבות. מאמינה שדרכנו לא נפרדות. נכנסת לנו ללב.

הבלוגים האחרונים

09 ינואר 2020
מרבית המטפלים בילדים יבקשו פגישה עם ההורים לפני שהם יפגשו את הילד. זה חשוב מסיבות רבות. ראשית יש למטפל/ת אפשרות לקחת את ההיסטוריה ההתפתחותית של הילד. ...

פייסבוק

אינסטגרם